TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *
Şehir Rehber

Mersin Firma Rehberi

19.10.2016 16:11:07


Mersin firma rehberi bir taban kaynak projesidir.Taban kaynakların ne olduğuna dair içerik bilgisi fazla  olmamakla taban kaynaklı iş yoğunluğu çıtayı devamlı hareketli tutmuştur.Mersin firma rehberide  taban kaynakları oluşturarak, geçiş hatları oluşturulur ve çoğu zaman bu geçişlerden daha fazla geri dönüşler sağlanılır.


Webde Taban Kaynaklar


Taban kaynakları çok çeşitli faliyet alanlarına ilişkin ilk isim yada ilk imaj denilen referans bilgisini verir.Böylelikle taban bilgisi oluşur.Giriş verilecek olan bağlantıya ise kaynak denir.Taban bilgi firma ismi, yada yönetici kimliği, şahıs kimliği yada CV'si gibi kısa dökümanlar halinde olur.


Mersin firma rehberinde bir   taban kaynak modeli olarak sanalaştırıldı ve proje haline getirildi.İvme kazanmak isteyen firmalar için bir nevi yerel konsorsuyum halini aldı.


Projenin Amacı


Mersin merkezli tüm firma veya kuruluşların yer aldığı kaynak erişim merkezi.Taban kaynakları modelemesi çok çeşitli faliyetler gösteren firmaların veya kuruluşların barındığı bir platform olarak düşünülebilir.


Web Siteler İle Etkileşimi


Proje kapsamında söz konusu olan firmanın kendi ana web sitesine organik ziyaretçi çekebilmesi için tüm opsiyonlar düşünülmüş.

 

Mersin firma rehberinde yer almak isteyen firmaların  yapması gereken e mail adreslerimiz veya iş telefonlarından bizlere ulaşmaları ve kendilerine detaylı bilgilerin verileceği bir sunumun yapılması için bizlerle iletişim kurmaları gerekmektedir.

 

Mersin firma rehberine katılım gerçekleştirmek için e posta veya iş telefonlarından iletişim kurabilirsiniz.