TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *

Paylaş:

Express Yatırım Gayrimenkul

Mersin Gayrimenkul sektöründe “yenilikçi ve kaliteli hizmet" sloganıyla  2015 yılında Mersin’de kurulan Express Yatırım çalışmalarına devam ediyor. Express Yatırım, müşterilerinin bilgi edinme hakkına her zaman saygı duymakta ve  şeffaflık ilkesinden hiç bir zaman taviz vermemektedir. Çalışmalarını müşteri ihtiyacı odaklı gerçekleştiren Express Yatırım, müşterilerine doğru fiyat analizleri ile en uygun gayrimenkulü sunarken, yatırımcılarına ise şimdi ve gelecekte yüksek kazanç sağlayabilecekleri gayrimenkullerin analizlerini hazırlayarak sunmaktadır.

İş yaşamında ‘Güven’ in en önemli kriter olduğuna inanan Express Yatırım, müşterileri ilişkilerinde saygınlık kazanarak, gün geçtikçe müşteri portföyünü genişletmektedir.

MİSYON

Misyonumuz emlak sektöründe verilen tüm hizmetlerin kalitesini yükselterek müşterilerimize hem alış hemde satış konusunda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Mersin Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst düzey standartlarda karşılamak..
* Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre çözümler sunmak.
* Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
* Güven veren, mesleğine saygı duyan, sürekli eğitim ve teknolojik gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek.
* Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmak.
* Farklı, yenilikçi ve güvenilir marka haline gelmek.
* Her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmak,

VİZYON

Mersin Gayrimenkul alış, satış ve kiralama konularında müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz,

DEĞERLERİMİZ

* Güven,
* Mükemmeliyet,
* Memnuniyet,
* Kaliteli hizmet,
* Gelişim.

FİRMA HABERLERİ

Harİtada Bİz