TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *
Platinum Firma

PLATINUM PAKET

  • En üst pakettir. Web sitemizin ilk sayfası ve en üst vitrin kısmında çıkarsınız. Web sitenizin SEO'sunu 100% destekler Haftada 2 kez sitelerinizi oto pingleyerek Google benzeri arama motorlarında güncel kalmasını sağlar Sizin için 10 haber çalışması yapılır ve firmanız daha iyi tanıtılır. Site üzerinden organik ziyaretçi almanız sağlanır. Sosyal Medya sitelerinde firmanızın tanıtımı yapılır. Blog tanıtım çalışması yapılır.
500 TL
HEMEN BAŞVUR
Platinum Firma

gold PAKET

  • Web sitemizin ilk sayfası ve en 2. vitrin kısmında çıkarsınız. Web sitenizin SEO'sunu 70% destekler. Haftada 1 kez sitelerinizi oto pingleyerek Google benzeri arama motorlarında güncel kalmasını sağlar Sizin için 5 haber çalışması yapılır ve firmanız daha iyi tanıtılır. Site üzerinden organik ziyaretçi almanız sağlanır. Sosyal Medya sitelerinde firmanızın tanıtımı yapılır. Blog tanıtım çalışması yapılır.
300 TL
HEMEN BAŞVUR
Platinum Firma

silver PAKET

  • Web sitemizin ilk sayfası ve en 3. vitrin kısmında çıkarsınız. Web sitenizin SEO'sunu 40% destekler. İki haftada 1 kez sitelerinizi oto pingleyerek Google benzeri arama motorlarında güncel kalmasını sağlar Sizin için 2 haber çalışması yapılır ve firmanız daha iyi tanıtılır. Site üzerinden organik ziyaretçi almanız sağlanır. Sosyal Medya sitelerinde firmanızın tanıtımı yapılır. Blog tanıtım çalışması yapılır.
200 TL
HEMEN BAŞVUR
Platinum Firma

normal PAKET

  • Web sitenizin SEO'sunu 25% destekler. Ayda 1 kez sitelerinizi oto pingleyerek Google benzeri arama motorlarında güncel kalmasını sağlar Sizin için 1 haber çalışması yapılır ve firmanız daha iyi tanıtılır. Site üzerinden organik ziyaretçi almanız sağlanır. Sosyal Medya sitelerinde firmanızın tanıtımı yapılır.
150 TL
HEMEN BAŞVUR