TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *

Vizyon

Mersin Firmaları’nı Tek Bir Çatı Altında Tutmak,Kullanıcıların Her Sektördeki Firmalara Ulaşmasını Kolaylaştırmak Amacıyla Profesyonel  Tasarım ve  Planlama İle  Mersin’de Ezber Bozmak için  Buradayız Diyoruz.İlke Olarak Müşteri Memnuniyeti Benimser,Adımlarımızı Ona Göre Atarız. Bir çok Rehber Sayfası Bulunmakta Tabi. Aklınızdan Sizin Diğer  Firma Rehberlerinden  Ne Farkınız Var Diyeceksiniz?   Günümüzde O kadar Çok Sistem ve Web Sitesi Mevcut ki Verim Almak İçin Özel Teknikler Kullanmak şart.

Biz Diğer Firma Rehberleri Gibi  Web Site ve Seo(Search Engine Optimization)’yu Başkasına Yaptırmıyoruz. A’dan Z’ye Her Şeyi dwt mersin firma rehberi  olarak  Kendi Profesyonel Ekibimizle  Sektörel Çalışmalar Yapıp,Google ve Diğer Arama Motorlarında Firmanızı İlk Sıralarda Nasıl Çıkarabiliriz Diye Algoritmaları Geliştirdik. Eğer Bu Çerçeve de Düşünersek  Aslında bizi Diğerlerinden Ayıran Birçok Alan  Olduğunu Göreceksiniz.

Ayrıca  Sizin İstekleriniz ve Bizim Yönlendirmemiz Sayesinde Etkileşimli Bir Şekilde Firmanız ile İlgili Bilgileri Bize Ulaştırıyor,Biz de Seo’ya yani Arama Motorları Algoritmalarına  Uygunlaştırıp Yayınlıyoruz.  

Amacımız 20-30  Tane Firmayı Ekleyip Biraz Para Kazanıp yarıda Bırakmak Değil,Mersinde’ki Her Sektördeki Mersin Firmalarının Tamamını Bünyemize Alarak Kullanıcılara  Doğru bir Şekilde Rehberlik Etmektir

Misyon

Mersin Firmaları’na  Rehberlik Etmek İçin Arama Motorlarının Algoritmalarını Çok İyi Anlayan Profesyonel  Ekibimizle Birlikte Sizlere Hizmet Etmek Bize Gurur Veriyor. Daha Önce Sektörel Çalışmalar Yapmış Firma’nın İhtiyaçlarını da Göz Önüne Alarak Tam da Kullanıcıların İstediği Bir Platformu Mersin’e Sunduk.