TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *
Mersinin-Seo-Danismani-DigiWorks-Team-Yazilim

Mersin’in Seo Danışmanı DigiWorks Team Yazılım

15.8.2016 15:57:09

Hiç Süphesiz İnternet  Sitelerinden Verim Almak İçin Seo(Search Engine optimization)’ya yani Arama Motorları Optimizasyonuna İhtiyaç Duyulmaktadır.Mersin Lojistik,Mersin Otel,Mersin Nakliye,Mersin Gayrımenkul,Mersin İnşaat ve diğer Sektörler ile ilgili Çalışmalar Yapılmış Seo’ya Entegrelerin Nasıl Yapılacağı İle İlgili Teknikler Geliştirilmiş ve İnternet Sitelerine bu Seo Tekniklerini Entegre Etmekteyiz. Bu Çalışmaların Sonucunda İnternet Sayfanız Google ve Diğer Arama Motorlarında  Minimum 2 Ay, Maksimum 3-5 ay İçinde %100-400 arası Verim Almaktadır.

Seo Danışmanlığı Çalışmalarımızı Nasıl Sürdürüyoruz?  

  1. İnternet Üzerinden Sektörel Çalışmalar Yapılır
  2. Sektöre Göre Kelime Analizi Yapılır
  3. Kelimeler’e Göre  Backlink Alımı Yapılır
  4. Bu Çalışmlar Sonucu Seo teknikleri Arama motorlarının Çalışma Prensibine Uyumlu Bir Halde Web  Siteye Entegre Edilir.(Yani Site İçi ve Site Dışı Optimizasyon)
  5. Lisans’lı Programlarımız Sayesinde  Gerekli Her Test Yapılır
  6. İnternet’e Atılır
  7. Seo Ekibi Kordineli Bir Şekilde Yazılarınızı ve Makalelerinizi(Seo’ya Uygun Yazı ve Makaleler) Ekler.

Sonuç olarak 2-5 ay gibi Kısa Bir Sürede bu sire azalabilir ama artmaz Organik Arama Sonuçlarında  %100-400 arası verim Alınır. Verim Artabilir ama Azalmaz. Süre ve Verim Test Edilmiştir. Sektöre ve Kelimelerin Zorluğuna  Bağlı Olarak Değişmektedir.

Siz’in Karınız’ı Kendi Kar’ımız,Geleceğinizi Kendi Geleceğimiz Gibi Görerek Uygun Fiyatlara Seo Danışmanlığı Vermekteyiz. Sizde Bir Fark Yaratmak İstiyorsanız Bizim Tecrübemiz ve Bilgilerimizden Yararlanmanızı Tavsiye Ediyorum. Her Sektöre ve Her Kesime Hitab Edecek Danışmanlık Fiyatlarımız Bulunmaktadır.