TALEP FORMU

*Zorunlu Alanları Doldurunuz
* * * * * * *
Firmamı Nasıl Eklerim?

Sizlere Kaliteli Hizmet Sunmak Adına  Uygun Paketi Seçtikten Sonra Başvuru Yapıyorsunuz. Yada  E-mail ve Telefon Numaralarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz.  Tarafımızca Başvuru İncelenip Gerekli  Bilgilendirme Sağlanır. Sizinde  Onayınızdan Sonra  Gerekli Bilgileri;Firma Unvanı,Faaliyet Alanı,Yetkili Adı,Sizi Tanımlayabilecek Yazı,Slider İçin 5 tane Resim,Adres,E-mail,Telefon Numarası,Varsa Gsm,Varsa Fax,Varsa Web Site Adresiniz, 5 tane Kelime(Neden 5 Kelime Gerekli?  Bilgisine bakınız. ),Başlangıç Olarak Firmanız ile İlgili 3 Tane Haber’i bize Ulaştırıyor,Tarafımızca Firmanız Ekleniyor.

Neden 5 Kelime Gerekli?

Sizi Google veya Diğer Arama Motorlarında Belli Kelimelerde Üst Sıralara Çıkaracağız.Ör: DigiWorks Team  Yazılım Firması için: Mersin Seo, Mersin Seo Paketleri,Mersin Kurumsal Web Paketleri,Mersin Web Tasarım,Mersin Seo Danışmanlığı  gibi sizi tanımlayacak 5 Adet Kelime 

Firmamı dwtmersinfirmarehberi’ne Neden Eklemeliyim?

Günümüzde Web Siteleri Oldukça Çoğalmıştır. O Kadar Çok İnternet Siteleri Varki Verim Almak Hayli Bir Zorlaşmaktadır. Verim Almanızı Kolaylaştırmak ve Firmaları Belli Bir Çatı Altında Tutmak  Adına Mersin’imiz İçin Böyle Bir Sistem Tasarladık. 

Mersin Firma Rehberi Neden Gerekli ?

Firmaları İnternet Üzerinde Aynı Çatı Altında Tutmak, İnternet Kullanıcılarını,Girdikleri Anahtar Kelime Aracılığı ile  Size Ulaştırmak  ve Yeni Müşteriler Kazandırmak  amacıyla Firmanıza Rehberlik Yapıyoruz.